Elektrické kozuby

 

a

Elektrické krby ponúkajú najlepšiu kvalitu, najlepšiu cenu a najväčší výber. V mnohých modeloch sa používa ako imitácia skutočné uhlie. Imitácia dreva je ručne maľovaná a pôsobí tak veľmi presvedčivo. Všetky modely môžu byť použité aj bez toho ,aby vyhrievali. Takto využitý krb je pekným doplnkom Vášho interiéru. Mnohé modely majú termostat a všetky výrobky Burley majú 100%-nú účinnosť. Samozrejmosťou je CE certifikát. Nájdite si čas a preštudujte si náš katalóg a nájdete čo by bolo najlepšie pre Váš domov. Garantujeme Vám „teplý „ zážitok. 

DOTyKOVÝ SeNZOr - ovládajte Váš oheň jednoduchým stlačením gombíka na vrchu telesa s patentovanou technológiou od Burley.

 DOTyKOVÝ SeNZOr „VZDIAleNÝ OD TeleSA“ - umiestnite si tento senzor na výhodné miesto, aby vaše ovládanie telesa bolo ešte jednoduchšie. Dbajte na to, aby bol umiestnený mimo dosahu detí.

ĎIAlKOVÉ OVlÁDANIe – Vám umožní pohodlné ovládanie aj z väčšej vzdialenosti. 

IONIZer - zdravé negatívne ióny zlepšia kvalitu vzduchu vo vašej miestnosti.

OVlÁDANIe - všetky elektrické telesá s technológiou„ senza switch“ môžete ovládať aj vypínačmi a regulátormi priamo na telese. 

VeNTIlÁTOr – všetky „senza switch“ modely sú vybavené ventilátorom, ktorý fúka do miestnosti príjemný teplý vzduch.

FuNKCIA „CHlADNÝ VZDuCH“ – funkciu ventilátoru môžete využiť v teplých mesiacoch aj

bez toho, aby bol do miestnosti vháňaný teplý vzduch. Zapnete iba ventilátor a z telesa začne vychádzať nezohriaty vzduch.

Katalóg Burley - stiahni TU